Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Rozrywka  »  Knajpy, Puby, Kluby  »  Miejsca
Gramofon Klub
Marcin 2011.09.26 | Bielsko-Biała
Gramofon Klub

Powstał w starej części miasta Bielsko Biała na murach zamku przy ulicy Schodowej 5, w sąsiedztwie rynku. Od strony Placu św. Mikołaja ukryty w labiryncie klimatycznych uliczek, a od strony ul. Zamkowej doskonale widoczny, podświetlony i ozdobiony charakterystycznymi fioletowymi grafikami.

Do Gramofonu prowadzą 3 zjawiskowe dojścia:
- od kościoła przy placu Świętego Mikołaja,
- od rynku w ulicę Schodową,
- od ulicy Wzgórze, kierując się na taras widokowy za zamkiem.

Gramofon zajmuje dwupoziomowy lokal, urządzony w niepowtarzalnym i eleganckim stylu. Już od wejścia, wnętrza oddają wrażenie luksusowego i niebanalnego nastroju. Przestrzeń zamknięta jest w trzech głównych pomieszczeniach, gdzie surowość starej cegły kontrastuje z wzorzystymi tapetami, starymi gazetami i miękkimi atłasowymi wykończeniami. Wszędzie pełno tu gramofonów, starych winylowych płyt i dodatków w stylu glamour, a dopełnieniem wystroju są wyjątkowo klimatyczne i wygodne stare meble.

Na gości czekają dwa bogato wyposażone drink bary z szeroką ofertą różnych gatunków trunków także PREMIUM i jeszcze większym wachlarzem możliwości serwowania ich. W ofercie piw beczkowych znajdują się trzy gatunki: pils, stout oraz pszeniczne. Zapraszamy również do korzystania z gramofonowej kuchni, czynnej w godzinach otwarcia lokalu, serwującej wyśmienite bagietki, makarony oraz pizze. Gramofon Klub dedykowany jest wszystkim, którzy lubią czuć się swobodnie w niebanalnej atmosferze.

więcej na: www.gramofonklub.pl


Galerie  Galeria fotografii (zdjęć: 3)
Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Lokalizacja

Adres
Gramofon Klub
ul. Schodowa 5
43-300 Bielsko-Biała

Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 2905 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt