Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Wydarzenia  »  Informacje z miasta  »  Artykuły
Menadżer roku - jest się czym chwalić
Marcin 2012.04.22 | Bielsko-Biała
Menadżer roku - jest się czym chwalić

No i nasz prezydent, "głowa" naszego regionu, nimalże ojciec wszystkich sukcesów nie tylko Bielska-Białej, ale również gmin ościennych, odebrał bardzo prestiżowe i ważkie dla nas wszystkich wyróżnienie. W sumie nie będę analizował ile wynosiło "wpisowe", ile zabiegów i czynów lobbystycznych czy też marketingowych wykonali lokalni "spin doktorzy" aby akurat nasz prezydent zabłysnął jako "samorządowy menażer roku 2011", może wcale. Nie wiem też i w sumie nie chcę wiedzieć jak TNS Pentor badał wszystkie gminy w Polsce, jaki jest błąd statystyczny tegoż badania czy też jakie ma to wyróżnienie odzwierciedlenie w lokalnej kondycji np. budżetu - nie chcę bowiem w jakikolwiek sposób zakłócać tegoż wspaniałego uniesienia wszystkich sympatyków naszego prezydenta, wtym mnie, najbardziej zagożałego zwolennika!.

Informacja bowiem, niesiona jest już przez prawie wszystkie media lokalne, a dzięki sieci internet ropowszechniona po całym świecie, tworzy dla wszystkich jedno przesłanie - tutaj, na tej ziemi jest dobrze, a nawet bardzo dobrze!.

I niech no tylko ktoś coś za chwilę skrytykuje, nie daj boże naszego właśnie włodarza, niech coś powie na temat zarządzania gminą, nepotyźmie w urzędach czy spółkach miejskich, dziwnych przetargach czy cichych zleceniach - stop, basta, nie wolno podnosić głosu na "naszego" menadżera roku.


Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 2722 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt