Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Zdrowie i Uroda  »  Wydarzenia  »  Zapowiedzi wydarzeń
Mammobus pod Sferą
Marcin 2011.10.16 | Bielsko-Biała
Mammobus pod Sferą

Od 17 do 20 października na parkingu Galerii SFERA w Bielsku po raz drugi w tym roku ustawiony będzie nowoczesny mammobus wykonujący bezpłatne badania piersi. Zapraszamy wszystkie panie w wieku 50 – 69 lat do skorzystania z okazji do zadbania o swoje zdrowie.

Bielska akcja jest częścią ogólnopolskiego programu badań organizowanych przez firmę FADO – największego operatora mammobusów w Polsce. Badania prowadzone będą w dni powszednie w godzinach 9:00 – 19:00. Rejestracji należy dokonywać telefonicznie pod numerem 0-801 08 00 07 lub (58) 666 2 444. Na badanie należy przynieść dowód osobisty. Panie w grupie wiekowej 50-69 lat mają możliwość wykonania bezpłatnej mammografii w ramach ogólnopolskiego programu przesiewowego. W mammobusie wykonywane są także badania prywatne dla pań spoza skryningu – wtedy wymagane jest zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonania mammografii, a koszt badania wynosi 80 zł.

Mammografia (rentgenowskie badanie piersi) jest najbardziej skuteczną metodą w diagnostyce wczesnych zmian nowotworowych, co gwarantuje wyleczenie niemal w 100%. Jest to również bezpieczne badanie, przy użyciu minimalnej dawki promieniowania rentgenowskiego. Mammografię powinny regularnie wykonywać wszystkie kobiety po 35 roku życia.


Publikacja nadrzędna
Centrum Handlowe Sfera
Galeria SFERA jest najbardziej popularnym i prestiżowym centrum handlowo - rozrywkowym w Bielsku-
Autor:Marcin Marcin 2011.07.07 Fotografii: 2

Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Lokalizacja

Adres
Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5

Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3321 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt