Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Wydarzenia  »  Informacje z miasta  »  Artykuły
Obchody 20-lecia PSP
Marcin 2012.05.31 | Bielsko-Biała
Obchody 20-lecia PSP

Obchody 20-lecia PSP trwają  w całej Polsce, z tej okazji dzisiaj w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej odbył się uroczysty apel w trakcie którego wręczono medal, odznaczenia resortowe, dyplomy okolicznościowe, a także pożegnano pięciu funkcjonariuszy, którzy przechodzą na świadczenie emerytalne.

Dowódca uroczystości mł. bryg. Witold Inerowicz złożył meldunek przybyłemu na obchody jubileuszowe nadbryg. Markowi Rączce, śląskiemu komendantowi wojewódzkiemu PSP. W trakcie uroczystości zasłużonym strażakom zostały wręczone odznaczenia resortowe, medal nadany przez Prezydenta RP, a także dyplomy nadane przez komendanta głównego PSP.

Złotym Medalem Za Długoletnią Służbę nadanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej został odznaczony mł. bryg. Grzegorz Szlósarczyk. Złotą Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej nadanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji uhonorowany został  mł. bryg. Czesław Miodoński, a Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej nadanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zostali wyróżnieni asp. Paweł Błasiak i asp. sztab. Władysław Kastelik.  

Dyplomy okolicznościowe z okazji 20-lecia powołania PSP przyznane przez Komendanta Głównego PSP z wyrazami uznania i podziękowania za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej  otrzymało 62 funkcjonariuszy.

Śląski Komendant Wojewódzki PSP  -  nadbryg.mgr inż. Marek Rączka, pogratulował wszystkim wyróżnionym i podziękował za minione 20 lat wspólnej służby na rzecz bezpieczeństwa.

Następnie odbyło się „pożegnanie ze sztandarem” odchodzących na emeryturę funkcjonariuszy z jednostki ratowniczo-Gaśniczej nr 1 i 2.  Świeżym emerytom Komendant st. bryg. Adam Caputa życzył, zdrowia i wszystkiego dobrego na „nowej drodze życia”.


Galerie  Galeria fotografii (zdjęć: 3)
Publikacja nadrzędna
Państwowa Straż Pożarna w Bielsku-Białej.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej ul. Leszczyńska 43 43-300 Biels
Autor:Marcin Marcin 2012.05.01 Fotografii: 1

Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Lokalizacja

Adres
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej
ul. Leszczyńska 43
43-300 Bielsko- Biała

Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3321 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt