Zaloguj się Załóż konto Zaloguj poprzez Facebooka
 »  eBielsko.pl  »  Wydarzenia  »  Informacje z miasta  »  Artykuły
Syn zabił rodziców? Wielka obława policji.
Marcin 2012.12.29 | Bielsko-Biała
Syn zabił rodziców? Wielka obława policji.

Śląska policja poszukuje 33-letniego mężczyzny, który jest podejrzewany o zamordowanie swoich rodziców. Ich pocięte nożem ciała znaleziono w piątek wieczorem w domu. Obława objęła cały region.

Do zdarzenia doszło w Grodźcu k. Bielska-Białej. Wieczorem oficer dyżurny komisariatu w Jasienicy otrzymał telefon od kobiety, która alarmowała, że nie może skontaktować się z rodzicami i podejrzewa, że coś się mogło stać. Na miejsce wysłano patrol, który znalazł pocięte nożem zwłoki małżonków. W mieszkaniu były ślady wskazujące na to, że doszło tam do walki. Kiedy policjanci kręcili się po obejściu, z jednego z budynków wyskoczył 33-letni syn zamordowanych małżonków i zaczął strzelać do funkcjonariuszy z wiatrówki. Udało się mu uciec. Policja typuje, że to on jest sprawcą mordu, którego motyw jest nieznany. 33-latka poszukuje teraz cała śląska policja.

Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma kilkudniowy zarost, ciemne włosy związane w kucyk. Policja ostrzega, że może być niebezpieczny, w przeszłości leczył się psychiatrycznie.

- Jest to osoba, która cierpi na zaburzenia psychiczne. Prawdopodobnym motywem zbrodni był konflikt, który od dłuższego czasu w tej rodzinie występował. Podejrzewamy, że była to zemsta tego mężczyzny. Okoliczności będą szczegółowo badane i wyjaśniane w toku śledztwa - informuje Małgorzata Borkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

 

 

źr. Gazeta.pl, Bielsko-Biała

 


Komentarze  Komentarze (wszystkich: 0)
 [komentuj] 
  Dodaj komentarz
Brak komentarzy
Autor publikacji  Autor publikacji 
Użytkownik:Marcin
Marcin
Z Nami: 3321 dni
Status: Administrator
Publikacji: 175

Komentarze  Zobacz także 

2011 © mydot.pl       Od Redakcji       O Portalu       Regulamin       Kontakt